Skocz do zawartości

Close
Zdjęcie

Jakie karty pamięci wybrać do GoPro?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 admin

admin

Administrator

• Administrators
  • 28 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 08:37

Miałem kilka kart i powiem wam ze te super Sandiski sredniej klasy nie wyrabiaja się. Dopiero Samsung klasy 10 pokazał klase.

Jakie wy macie i jak się spisują?

#2 coolman111

coolman111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationKobylnica

Napisany 05 styczeń 2015 - 10:23

Mogę powiedzieć co nie co w przypadku mojego urządzenia czyli kamery DOD GSE 580. Instrukcja poucza aby używać kart minimum klasy 6. Nie należy używać kart mikro SD z adapterem.Mam 2 karty- jedną w cyfrówce, drugą w navi więc myślę po co mam kupować kolejne jak te zbyt często nie są używane, a można przełożyć do innego urządzenia.

Ok do rzeczy:

Pierwsza idzie karta z 08r SD emtec 1GB (wiem mało, ale chciałem przetestować tylko) o nieznanej klasie. No i zonk! Po uruchomieniu nagrywania urządzenie zawiesiło się. Kolejna próba to samo.

Druga karta to już nowsza micro SDHC intenso z adapterem 8 GB klasy 4. Wiedziałem od razu, że ten adapter i klasa 4 nie spełniają wymagań z instrukcji, no ale sprawdzam i działa :rolleyes:. Na tej karcie nagrałem już kilka filmów i nigdy nie odmówiła posłuszeństwa, nic się nie zawiesiło czy zacięło. 8GB starcza na 2 godz nagrania 1080p. to na razie w zupełności mi starcza. A jak karta potrzebna do navi to zgrywam mapę z laptopa i w trasę :).

#3 admin

admin

Administrator

• Administrators
  • 28 postów

Napisany 07 styczeń 2015 - 07:11

przy gopro hero3 black i przy pełnych ustawianiach taki sredni sandisk ultra odmawiał posłuszeństwa. urządzenie się wyłączało.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników