Skocz do zawartości

Close
Zdjęcie

GoPro Hero3 White czy GoPro Hero 2014?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 KapitanAgriculture

KapitanAgriculture

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 styczeń 2015 - 09:52

Siemaano! :) Mam pytanie. Jakie Go Pro najlepiej wybrać. White Edition czy 2014? :) Pozdrawiam

#2 coolman111

coolman111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationKobylnica

Napisany 04 styczeń 2015 - 10:32

Oj trochę namieszałeś w pytaniu. Jeśli chodzi o gopro to masz do wyboru modele od 1 (wiadomo wyłącznie używane bo nowej już nie robią) do aktualnie najnowszej 4. Następnie wybierasz między wersjami- white, silver lub black edition.

#3 Magioify

Magioify

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 08:04

chodzi ci o white 3 czy 3+ ?

#4 KapitanAgriculture

KapitanAgriculture

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 01:19

Chodzi mi o 3 Magioify :) coolman111 Wiem namieszałem trochę. Mi chodzi po prostu czy Hero 3 White, czy Go Pro 2014 (ta taka ciemna). Z czego wiem Go Pro 2014 nie da się wyjąć z obudowy.

#5 admin

admin

Administrator

• Administrators
  • 28 postów

Napisany 06 styczeń 2015 - 01:31

nie wiem co to za model, ani na stronie nie ma, ani na aledrogo.

wolałbym jednak Hero3 White, bo to było przez jakiś czas dostępne więc wszystko do niej będzie

#6 coolman111

coolman111

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationKobylnica

Napisany 06 styczeń 2015 - 02:34

Już wiem, chodziło Ci o tego gopro http://www.gohero.pl/GoPro-Hero . Chyba lepiej byłoby dopłacić i brać Hero3 White tak jak admin radzi- w porównaniu do pierwszego produktu masz wymienną baterię i więcej możliwości jeśli chodzi o rozdzielczość.

Jeśli jednak skłaniasz się bardziej ku temu gopro z linku, bo kasa odgrywa w zakupie ważną rolę to może byś pomyślał nad kamerą tracer SJ4000? Czytałem kilka recenzji- sama jakość nagrywania jest ok (1080p/30kl.). Praktycznie masz takie same właściwości jak w gopro, a cenowo wyrwiesz tego tracera za mniej niż 400zł (na aliexpress.com nawet poniżej 300zł).

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników